| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 500-1030mm |
| Capacity | 15-50kg/Per basket |
| Flow | Air |
| Heating | Avaliable |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Maat | 1250*900*1500 |
| Handeling | Poetsdrogen |
| Aangepaste volgorde | Accepteren |
| Functie | 100% voedselkwaliteit materiaal |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| name | 7 Inch Electric Encapsulator Machine For Pharmaceutical Enterprises |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Type | tumbler dryer |
|---|---|
| Application | Capsule,paintball |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Maat | 1250*900*1500 |
| Handeling | Poetsdrogen |
| Aangepaste volgorde | Accepteren |
| Functie | 100% voedselkwaliteit materiaal |
| Applicatie | Capsule en paintball |
|---|---|
| Productnaam | Zachte capsulemachine |
| Spanning | Kan worden aangepast |
| De grootte van de rolmatrijs | 103 mm*180 mm, D150*250 mm |
| Controle | PLC |
| Type | Roterend Drogend Materiaal |
|---|---|
| Service na verkoop verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 12 maanden na inbedrijfstelling |
| Certificering | ISO CE |
| Vermogen (w) | 3 kW |
| Toepassing | Medisch |
|---|---|
| Type | vulmachine |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Gewicht | 1300 kg |
| Verpakkingstype | Capsule |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| Maat | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |