| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 15 Reeks/Reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 15 Reeks/Reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | het materiaal van de voedselrang pp |
|---|---|
| Oringin | China |
| Maat | 762x495x55 (h) |
| Woest | 1,5 kg |
| Kleur | Als uw vereiste |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Versnellingsbak | Naai spot Chage |
| Elektrisch deel | Seimens |
| Purnel | PLC-besturing |
| Standaard | CE |
| Materiaal | PBE |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | Voedselkwaliteit |
| Maat | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Certificering | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Applicatie | Productie van softgelcapsules |
|---|---|
| Materiaal | RVS304/316 |
| hoofdstad | 100.000 capsules per uur |
| Sterven rol | 10 inch |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | PBE |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | Voedselkwaliteit |
| Maat | 75*55*5cm |
| Matriaal- | PP |
|---|---|
| Maat | 780*495*55mm |
| Gat | 4 mm |
| Stappen | Geanswilie |
| Luchtstroom | Onder en zijkant |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Certificering | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |