| Materiaal | PE |
|---|---|
| Maat | 762*495*55mm |
| Kleur | Als vereiste |
| Kwalificeer | Voedselkwaliteit |
| Gebruik | Voedsel |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Product material | Aluminium |
|---|---|
| Mould base | Customize |
| Mould life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Applicatie | softgel vervaardigend |
|---|---|
| Type | softgel-inkapseling |
| Service na verkoop verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Materiaal | RVS304/316 |
|---|---|
| Maat | 6-8Roller |
| Capaciteit | 150,000-200,000/H |
| Controle | Auto |
| Precisie | 0,02 mm |
| Materiaal | SS304/316 |
|---|---|
| grootte | 6-8Roller |
| Capaciteit | 150,000-200,000/H |
| Controle | auto |
| Precisie | 0.02 mm |
| Materiaal | RVS304/316 |
|---|---|
| Maat | 100-10000L |
| Verwarming | Geanswilie |
| Platform | Geanswilie |
| Vacuümapparaat | Avalibele |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 15 Reeks/Reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 15 Reeks/Reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |