| Naam | Galt smelttank |
|---|---|
| Productie | Vloeistof en gel |
| Mixer | Geanswilie |
| Capaciteit | 300-1500L |
| Verwarming | TEM -behoud |
| Materiaal | SUS304 |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| ontlading | Hydrulisch |
| Maat | 100-1500L |
| Waterjasje | Geanswilie |
| Materiaal | RVS304/316 |
|---|---|
| Structuur | Jasje |
| Jas werkdruk | Sfeervol |
| Mixertype | Paddel+Waller Screper |
| Stroom | 220V/380V |
| Materi- | RVS304/316 |
|---|---|
| Vacuüm | Beschikbaar |
| MAAT | 50-100 |
| Peddelen | Beschikbaar |
| Oppervlak | Spiegel |
| Materiaal | Ss |
|---|---|
| Maat | 100-1500 liter |
| Dienst | beschikbaar |
| Verwarming | Olie of water |
| certificaat | CE |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Maat | 6 inch |
| Capaciteit | 44000 capsule/uur |
| Ontwerp | Klassiek Ontwerp |
| Controle | PLC+touchscreen |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 4inch |
| Control | Auto |
| Company | Factory |
| electricity | according your require |
| Materiaal | SUS304/316 |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Stroom | 0,7,5-11 kW |
| MAAT | 100-300Lverplaatsbaar |
| Verwarming | elektrisch |
| Materiaal | SUS304/316 |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning |
| Applicatie | voor zachte gelatine-inkapselingsmachine |
| Capaciteit | 50-10000L |
| Application | Liquid,softgel manufacturing |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Weight | 900kg |