| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| kenmerk | compact |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Sleutelwoord | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| kenmerk | Hoge nauwkeurigheid |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Sleutelwoord | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Materiaal | Niet Dierlijk gel |
|---|---|
| Machinaal materiaal | SS316 |
| Capaciteit | R&D-80000per uur |
| Gebruik | capsule zoals canabisolie |
| Betaling | om het even welke soort |
| Type | Inkapselingsmateriaal |
|---|---|
| Toepassing | Capsule |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| snelheid | 5rpm |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Sleutelwoord | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| snelheid | 5rpm |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Sleutelwoord | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
|---|---|
| Gewicht | 1800 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Verpakkingstype | Capsule, Flessen |
| Toepassing | softgel vervaardigend |
|---|---|
| Type | softgel inkapseling |
| Naverkoopservice | Onderhouds- en reparatiedienst ter plaatse |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Controle | PLC's |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal | fles |
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Voor zowel Harde als Zachte Gelatinecapsules |
|---|---|
| Trefwoord | Capsulesorteermachine |
| Type | automatisch |
| Functie | Hoge niveaus van Nauwkeurigheid |
| Toepassen | De soort en inspecteert Capsules voor Tekorten of Inconsistentie |