| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Vulmateriaal | Capsule, tablet. |
| Garantie | 1 jaar |
| Merk | Kun jij |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Vulmateriaal | Capsule, tablet. |
| Garantie | 1 jaar |
| Merk | Kun jij |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Vulmateriaal | Capsule, tablet. |
| Garantie | 1 jaar |
| Merk | Kun jij |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| application | soft gelatin encapsulation making |
|---|---|
| Material | stainless steel and alumium |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Levertijd | 6 weken |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| MATERIAL | FOOD GRADE PLASTIC |
|---|---|
| Size | 780*495*55mm |
| Stackable | Yes |
| Hole | 4mm |
| color | colorful |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Maat | 6inch |
| Controle | Automatisch |
| Merk | Kunyou/Zonneschijn |
| Elektrisch | 220/380/415V |
| Material | SS304, Aluminium |
|---|---|
| Size | 2100*1500*4000mm |
| Type | Automatic |
| Model | High speed |
| Color | Silver color |
| Matriaal- | Vegetarisch materiaal |
|---|---|
| Gebied | 200-500 m3 |
| Elektrisch | Als vereiste |
| Controle | antomatische |
| Materiaal | SS316 |