| Materiaal | PE |
|---|---|
| Kleur | Andere kleuren kunnen aangepast worden |
| Gebruik | drogen invriezen bakken |
| MAAT | 762*495*55 |
| Functie | weerstand -40 -140 graden, 100% food grade materialen |
| Vormgevingsmodus | Kunststof spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal | Koper, aluminium, meerdere materialen |
| Holte | Multi |
| Ontwerpsoftware | PROE, UG, CAD, SOLIDWORKS |
| Productnaam | Vloeibare siliconenvorm die rubber maakt voor compressie |
| Vormgevingsmodus | Kunststof spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal | Koper, aluminium, meerdere materialen |
| Holte | Multi |
| Ontwerpsoftware | PROE, UG, CAD, SOLIDWORKS |
| Productnaam | Vloeibare siliconenvorm die rubber maakt voor compressie |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Capaciteit | 350L |
| Verwarming | Beschikbaar |
| Beweegbaar | Ja |
| Vacuüm | Nee |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 7-10 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 10 paren per week |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | PBE |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | Voedselkwaliteit |
| Maat | 75*55*5cm |
| Materiaal | PBE |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | Voedselkwaliteit |
| Maat | 75*55*5cm |
| Materiaal | PBM |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | voedselkwaliteit |
| MAAT | 75*55*5cm |
| Materiaal | PBM |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | voedselkwaliteit |
| MAAT | 75*55*5cm |
| Materiaal | PP/ABS |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | Voedselkwaliteit |
| Maat | 758*608*40 mm |