| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 15 kg per stuk |
| MAAT | 3m |
| Markt Datum | 2010 |
| Applicatie | Capsule en paintball |
|---|---|
| Productnaam | Zachte capsulemachine |
| Spanning | Kan worden aangepast |
| De grootte van de rolmatrijs | 103 mm*180 mm, D150*250 mm |
| Controle | PLC |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Type | Vulmachine |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Gewicht | 1300 kg |
| Verpakkingstype | Capsule |
| Materiaal | SUS |
|---|---|
| MAAT | 580*600 mm |
| Vorm | Netto |
| Schreeuw. | PLC/Touch |
| Droogmethoden | door de lucht |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| MAAT | 5001030mm |
| Capaciteit | 15-50kg/Per mand |
| Stroom | Lucht |
| Verwarming | Beschikbaar |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 300, 000 per uur |
| Warantee | 1 jaar |
| Nauwkeurigheid | 0,1 mm |
| Controle | PLC |