| Material | SS316L |
|---|---|
| Electric | 220V/380/415V |
| capacity | Small and R&D |
| Usage | Paintball&capsule |
| Service | Technion avaliable |
| Type | Inkapseldmachine |
|---|---|
| Applicatie | Capsule, chemisch |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | 380/220 |
| Applicatie | Machine voor het maken van softgels |
|---|---|
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Applicatie | Machine voor het maken van softgelcapsules |
|---|---|
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor service aan machines in het buitenland, videotechnische ondersteuning, i |
| Stroom | 11 kW |
| Functie | inkapseling van softgelcapsules |
| Gebruik | Apotheek |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |
| Materiaal | Zus |
|---|---|
| Maat | 580*600 mm |
| Vorm | Netto |
| Schreeuw. | PLC/Touch |
| Droogmethoden | Door luchtslag |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Merk | Kun jij |
| Applicatie | bladeren, capsules, paintball, fruit |
| Grootte van het gat | 2-8 mm |
| Gebruik | Farmaceutisch, voedsel |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| DIENST | Technion beschikbaar |
| Warantee | 1 jaar |
| Controle | PLC |
| MAAT | 580*600 |
| Type | Vacuüm droogapparatuur |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Certificering | ISO CE |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Functie | Drogen |