| Type | WASDROGER |
|---|---|
| Applicatie | Capsule, paintball |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Capaciteit | 100L-20T |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Vormmodus | Plastic spuitmal |
|---|---|
| Productmateriaal | Staal |
| Productnaam | Capsule Mold & Punch |
| Sollicitatie | Capsule het Vullen Machine |
| Oppervlaktebehandeling | Polijsten |
| Vormgevingsmodus | Die casting |
|---|---|
| Schimmelbasis | onderkant injecteren |
| Loper | 0-5rpm |
| Holte | 2-72 holte |
| Ontwerpsoftware | Solidworks |
| Vormgevingsmodus | Die casting |
|---|---|
| Schimmelbasis | onderkant injecteren |
| Loper | 0-5rpm |
| Holte | 2-72 holte |
| Ontwerpsoftware | Solidworks |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 ton/maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
|---|---|
| Applicatie | voor zachte gelatine-inkapselingsmachine |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Capaciteit | 200-400 kg |
| Oorsprong | China |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 ton/maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 ton/maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 ton/maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 ton/maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |