| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Certificering | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Materiaal | PBE |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | Voedselkwaliteit |
| Maat | 75*55*5cm |
| Type | tumbler dryer |
|---|---|
| Application | Capsule,paintball |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Vormmodus | Plastic spuitmal |
|---|---|
| Productmateriaal | Staal |
| Productnaam | Capsule Mold & Punch |
| Sollicitatie | Capsule het Vullen Machine |
| Oppervlaktebehandeling | Polijsten |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould base | bottom inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | Solidworks |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould base | bottom inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | Solidworks |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 ton/maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Application | for Soft Gelatin Encapsulation machine |
| Material | 304/316L stainless steel |
| Capacity | 200-400 KG |
| Origin | China |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 ton/maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 ton/maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |