| Type | Softgelmachine |
|---|---|
| Sollicitatie | Medisch |
| Spanning | 220 V 50 Hz |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | Kuiper |
|---|---|
| Maat | 4.6.8.10 inch. |
| Hulpmiddel | Inkapseldmachine |
| Onderdelen | Start pomp |
| dikteguage | Geanswilie |
| Materiaal | Kuiper |
|---|---|
| Maat | 4.6.8.10 inch. |
| Hulpmiddel | Inkapseldmachine |
| Onderdelen | Start pomp |
| dikteguage | Geanswilie |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Type | Vulmachine |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Spanning | 220V/380V |
| Aangedreven type | Elektrisch |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| Materiaal | Koper |
|---|---|
| Maat | 4.6.8.10 inch. |
| Hulpmiddel | Inkapseldmachine |
| Onderdelen | Level besturingssensor |
| dikke gaage | Geanswilie |
| Materiaal | Koper |
|---|---|
| Maat | 4.6.8.10 inch. |
| Hulpmiddel | Inkapseldmachine |
| Onderdelen | niveauscontrolesensor |
| dikke gaage | Geanswilie |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | three-phase380v,AC220V 50HZ |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |