| naam | Capsule het Vullen Machine |
|---|---|
| Capaciteit | 120.000 capsules per uur bij 4 tpm |
| Sterven rol | 150 x 250 mm |
| Stroom | 13.5 |
| Type | softgel-inkapseling |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Toepassing | softgel vervaardigend |
|---|---|
| Type | softgel inkapseling |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Dimensie | 1208*2450mm |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Standaard | GMP |
| Type | Vulapparatuur |
| Capaciteit | 15000-21000 GRAIN/HOUR |
| Applicatie | Capsule, paintball |
| Material | ss316 |
|---|---|
| Standard | GMP |
| Type | Filling Equipment |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Application | Capsule,paintball |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Certicificate | CE |
|---|---|
| Material | ss304/SS316 |
| Standard | GMP |
| Use | Painball/Capsule making |
| Type | softgel encapsulation |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| After-sales service verleend | Installatie in het veld |
| Gewicht | 1800 kg |
| Automatische rangschikking | automatisch |
| Gedreven type | Elektrisch |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Capaciteit | 2-80000 CAPSULE/UUR |
| Technion | Geanswilie |
| Hoofdmarkt | VS, Europees |
| Fcatoir | Ja |