| Materiaal | SS |
|---|---|
| Capaciteit | 30000/h |
| Merken | Kunyou |
| Drukker | Avalideerbaar |
| grootte | Schaal 10" |
| Applicatie | paintball |
|---|---|
| Capaciteit | 32000 |
| Sterven rol | 150 x 250 mm |
| Elektrisch | Simems |
| Materiaal | SS304 |
| Materiaal | Ss |
|---|---|
| MAAT | 580*600 |
| elektrisch | Seimens |
| Warantee | 1 jaar |
| Geleideblok | PBM |
| Matriaal- | SS304 |
|---|---|
| Certificering | CE |
| Warantee | 1 jaar |
| Sterven rol | Beschikbaar |
| Installatie | Beschikbaar |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 7000/H |
| Spanning | 220V/380V |
| Afdrukapparaat | Beschikbaar |
| Grondstof | Beschikbaar |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Capacity | 180000 paintball per hour |
|---|---|
| Service | 1 year free |
| Warranty | Technion Avaliable |
| Formula | avaliable |
| Electric | Seimens and Schneider |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |