| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 6 reeks/reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Stroomverbruik | 1,5 kW |
|---|---|
| Voeding | 380V/50Hz |
| Gietvorm | geen schimmel |
| Applicatie | Capsule |
| Type | Inkapseldmachine |
| Materiaal | RVS304/316 |
|---|---|
| Maat | 3-8mms |
| Capaciteit | 8ballen per seconde |
| Naam | 3 mm ballen per seconde 2-8 mm maat naadloze zachte gelatine capsulemachine |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Vormgevingsmodus | Die casting |
|---|---|
| Schimmelbasis | onderkant injecteren |
| Loper | 0-5rpm |
| Holte | 2-72 holte |
| Ontwerpsoftware | Solidworks |
| Stroomverbruik | 1,5 kW |
|---|---|
| Voeding | 380V/50Hz |
| Gietvorm | geen schimmel |
| Capaciteit | 8-12ball/uur |
| Elektriciteit | Beroemd merk |
| Type | vulmachine |
|---|---|
| Applicatie | medisch |
| Automatische rangschikking | automatisch |
| Voorwaarde | nieuw |
| Verpakkingstype | Capsule |
| Materiaal | Al of Cu |
|---|---|
| MAAT | 4,6,8,10,12 inch |
| Verzending | FedEx en DHL |
| Vervaardiging | CNC Centrum |
| Tijd | 3-5 dagen |
| Materiaal | Al of Cu |
|---|---|
| Maat | 4,6,8,10,12 inch |
| Verzending | FedEx en DHL |
| Vervaardiging | CNC Centrum |
| Tijd | 3-5 dagen |
| Materi- | SS316 |
|---|---|
| Vulmateriaal | Olie |
| Warantee | 1 jaar |
| Techniek | Geanswilie |
| Capaciteit | 8 bal per minuut |
| Materiaal | Al |
|---|---|
| Injectie | Water & Elc Heating |
| Maat | Als vereiste |
| Vorm | Verscheidene |
| Injectie | Al & Cu |