| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Maat | Zoals vereisen |
| Vorm | Zoals vereisen |
| injectie het Verwarmen | Water en elc |
| Injectiemateriaal | Alinuimus of koper |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 7-10 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 10 paren per week |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| power consumption | 1.5kw |
|---|---|
| POWER SUPPLY | 380V/50Hz or 220V/60Hz |
| mold | no mold |
| Size | 3-6mms |
| Capacity | 22000 balls per hour |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| certificaat | CE |
| Standaard | CE,ISO9001 |
| Dienst | Technion beschikbaar |
| Serviceformule | Geanswilie |
| POWER SUPPLY | 380V/220V |
|---|---|
| power consumption | 1.5kw |
| mold | no mold |
| Service | Technion avaliable |
| Certificate | ISO9001 |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Weight | 1800 kg |
| Warranty | 1 Year |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Condition | New |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Applicatie | Inkapseldmachine |
| certificaat | CE |
| Drijfveer | Fnumatrisch |
| De grootte van de rollen | Verscheidene |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Application | encapsulation Machine |
| Certificate | CE |
| Drive | Phnumatric |
| Die Roll size | Various |
| POWER SUPPLY | 380V/220V |
|---|---|
| power consumption | 1.5kw |
| mold | no mold |
| Service | Technion avaliable |
| Certificate | ISO9001 |