| Productnaam | Zachte capsule / pil sorteermachine | Merknaam | KUN YOU |
| Toepassing | Fabrikanten van zachte capsules / softgels | Model | KSM-8 |
| Materiaal | 304 SUS | Capaciteit | Max 400000 |
De automatische sorteermachine wordt gebruikt om softgelcapsules te sorteren. Het is geschikt voor het sorteren van ronde, langwerpige, ovale, buisvormige capsules. Softcapsules met onvoldoende geometrie worden geëlimineerd door de afstand tussen de scheidingsrollen aan te passen. Het is geschikt voor het sorteren van softgels met een bolvormige, cilindrische, ovale, buisvormige roterende lichaamsvorm. De softcapsule sorteermachine kan worden gebruikt in de farmaceutische, gezondheidsvoedings-, cosmetica- en paintballindustrie voor softcapsuleproducten. Het kan ook geschikt zijn voor het sorteren van paintballs, pillen en tabletten, enz. De KSM-8 sorteermachine heeft 8 sorteerrollen.
Beijing Kun You Pharmatech Co., Ltd levert en verkoopt niet alleen de softcapsule sorteermachine, maar biedt ook prijsaanvragen en after-sales service.
Het wordt voornamelijk gebruikt in de farmaceutische, gezondheidsvoedings-, cosmetica- en paintballindustrie voor softcapsuleproducten. Het kan ook worden gebruikt voor het zeven van paintballs, pillen en tabletten.
| Model | KSM-8 |
| Aantal sorteerrollen. | 8 paren |
| Capaciteit (stuks/uur) | Max 400.000 |
| Precisie | ±0,1 mm |
| Sorteerlimietgrootte | 0-25 mm |
| Afmeting | 1650×1150×1750 |
| Stroomverbruik | 0,5 kW |
| Voeding | 220V/380V/415V 50Hz/60Hz |
Sorteermachine voor tabletten, Sorteerapparatuur, Sorteercapsules voor farmaceutische producten,
Sorteer paintballs.