| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Vulmateriaal | Capsule, tablet. |
| Garantie | 1 jaar |
| Merk | Kun jij |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Vulmateriaal | Capsule, tablet. |
| Garantie | 1 jaar |
| Merk | Kun jij |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Vulmateriaal | paintball |
| Capaciteit | 10bag/min |
| Tas | 500 paintball |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Vulmateriaal | paintball |
| Capaciteit | 10bag/min |
| Tas | 500 paintball |
| Garantie | 1 jaar |
| Vormgevingsmodus | Die casting |
|---|---|
| Productmateriaal | Aluminium |
| Schimmel leven | 250000-300000SHOTS |
| Loper | 0-5rpm |
| Holte | Gebaseerd op de eis van de klant |
| Vormmodus | Plastic spuitmal |
|---|---|
| Productmateriaal | Staal |
| Productnaam | Capsule Mold & Punch |
| Sollicitatie | Capsule het Vullen Machine |
| Oppervlaktebehandeling | Polijsten |
| Vormgevingsmodus | Die casting |
|---|---|
| Schimmelbasis | onderkant injecteren |
| Loper | 0-5rpm |
| Holte | 2-72 holte |
| Ontwerpsoftware | Solidworks |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5kw |
| vegl | avaliable |