| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Vulmateriaal | paintball |
| Capaciteit | 10bag/min |
| TAS | 500 paintball |
| Garantie | 1 jaar |
| material | SS304 |
|---|---|
| Filling material | paintball |
| capacity | 10bag/min |
| bag | 500 paintball |
| warranty | 1 year |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Product material | Aluminium |
| Mould life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | based on customer's requirement |
| Shape | OV OB |
|---|---|
| Product material | Aluminium |
| Mould life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Vormmodus | Plastic spuitmal |
|---|---|
| Productmateriaal | Staal |
| Productnaam | Capsule Mold & Punch |
| Sollicitatie | Capsule het Vullen Machine |
| Oppervlaktebehandeling | Polijsten |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould base | bottom inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | Solidworks |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5kw |
| vegl | avaliable |
| Shaping mode | Plastic Injection Mould |
|---|---|
| Product material | Copper,Aluminium,Multiple materials |
| Cavity | multi |
| Design software | PROE,UG,CAD,Solidworks |
| Product name | liquid silicone mold making rubber for compression |
| Shaping mode | Plastic Injection Mould |
|---|---|
| Product material | Copper,Aluminium,Multiple materials |
| Cavity | multi |
| Design software | PROE,UG,CAD,Solidworks |
| Product name | liquid silicone mold making rubber for compression |