| Material | SS |
|---|---|
| Brand | Kunyou |
| Service | Teachnion Avaliable |
| Warantee | 1 year |
| Die toll | 4.6.10inches |
| Material | SS |
|---|---|
| Brand | Kunyou |
| Service | Teachnion Avaliable |
| Warantee | 1 year |
| Die toll | 4.6.10inches |
| Materi- | SS316 |
|---|---|
| Vulmateriaal | Olie |
| Warantee | 1 jaar |
| Techniek | Geanswilie |
| Capaciteit | 8 bal per minuut |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Kracht | 1.5 kW |
| grootte | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Hool | 4-8 mm |
| Material | SS |
|---|---|
| Capacity | 30000/H |
| Brand | Kunyou |
| Printer | Avaliable |
| Size | Scale 10" |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 30, 000 per uur |
| Online drukken | Geanswilie |
| Formule | Geanswilie |
| Technion | Geanswilie |
| Materiaal | SS |
|---|---|
| Capaciteit | 30000/h |
| Merken | Kunyou |
| Drukker | Avalideerbaar |
| grootte | Schaal 10" |
| Applicatie | paintball |
|---|---|
| Capaciteit | 32000 |
| Sterven rol | 150 x 250 mm |
| Elektrisch | Simems |
| Materiaal | SS304 |
| Sollicitatie | Paintballproductie, zachte paintballgelatine |
|---|---|
| Type | Paintballproductielijn |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Kleine automatische micro vis olie paintball softgel inkapselingsmachine |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |