| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 15 Reeks/Reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Vulmateriaal | paintball |
| Capaciteit | 10bag/min |
| Tas | 500 paintball |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Vulmateriaal | paintball |
| Capaciteit | 10bag/min |
| Tas | 500 paintball |
| Garantie | 1 jaar |
| Capacity | 180000 paintball per hour |
|---|---|
| Service | 1 year free |
| Warranty | Technion Avaliable |
| Formula | avaliable |
| Electric | Seimens and Schneider |
| Toepassing | softgel vervaardigend |
|---|---|
| Type | softgel inkapseling |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Dimensie | 1208*2450mm |
| Sollicitatie | Softgel -verpakking |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal | fles |
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |