| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Maat | 6inch |
| Controle | Automatisch |
| Merk | Kunyou/Zonneschijn |
| Elektrisch | 220/380/415V |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould base | bottom inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | Solidworks |
| Application | Capsule |
|---|---|
| Type | Filling Equipment,Encapsulation Machine |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Material | SUS304/316L |
| Application | Softgel Capsule Making Machine |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas,Video technical support,commissioning and training,Field maintenance and repair service |
| Power | 11Kw |
| Function | Softgel capsule encapsulation |
| Usage | Pharmacy |
| naam | Capsule het Vullen Machine |
|---|---|
| Capaciteit | 120.000 capsules per uur bij 4 tpm |
| Sterven rol | 150 x 250 mm |
| Stroom | 13.5 |
| Type | softgel-inkapseling |
| naam | Capsule het Vullen Machine |
|---|---|
| Capaciteit | 120.000 capsules per uur bij 4 tpm |
| Sterven rol | 150 x 250 mm |
| Stroom | 13.5 |
| Type | softgel-inkapseling |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Type | Vulmachine |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Spanning | 220V/380V |
| Aangedreven type | Elektrisch |