| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
|---|---|
| Gewicht | 1800 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | Farmaceutische / moeilijk te oxideren machine |
|---|---|
| De grootte van de rollen | Matrijsrol Ф103 mm * 152 mm |
| Dimensie | 880X640X1900mm |
| Controlemodus | PLC+touchscreen |
| Outputtarief | 8#OV 43470 stuks/uur |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Dienst | Technion beschikbaar |
| Capaciteit | 10000 per uur |
| Garantie | Al leven |
| Formule | Aviliable |
| Function | paitball and softgel making |
|---|---|
| Material | Alumnium |
| Capacity | 100,000/H |
| Useage | Softgel/Paintball |
| Certificate | CE/ISO |