| POWER SUPPLY | 380V/220V |
|---|---|
| power consumption | 1.5kw |
| mold | no mold |
| Service | Technion avaliable |
| Certificate | ISO9001 |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Material | SS |
|---|---|
| Size | 580*600 |
| Electric | Seimens |
| Warantee | 1 year |
| Guide Block | PPE |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 500-1030mm |
| Capacity | 15-50kg/Per basket |
| Flow | Air |
| Heating | Avaliable |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 500-1030mm |
| Capacity | 15-50kg/Per basket |
| Flow | Air |
| Heating | Avaliable |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Material | SUS |
|---|---|
| Size | 580*600mm |
| Shape | Net |
| Scree | PLC/Touch |
| Drying Methods | By air |
| Materiaal | Zus |
|---|---|
| Maat | 580*600 mm |
| Vorm | Netto |
| Schreeuw. | PLC/Touch |
| Droogmethoden | door de lucht |