| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |
| Emulgering Fijnheid | 2-50 µm |
|---|---|
| Productiviteit | 0,05-0,7 T/uur |
| Spanning | 380 V |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Levertijd | 1 week |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Materiaal | Vlekkeloos staal |
|---|---|
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Levertijd | 30 DAGEN NA BETALING |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30SETS PER JAAR |
| Materiaal | Roestvrij staal SS304/316 |
|---|---|
| Capaciteit | Als uw vereiste |
| Kleur | Eén kleur één keer |
| Warantee | 1 jaar |
| gebruik | gelatine of materiaal |
| Functie | hydraulisch hefsysteem, mengsysteem en elektrisch regelsysteem |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Applicatie | Softgel -verpakking |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal | fles |
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Automatische rangschikking | automatisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 15 Reeks/Reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Sollicitatie | Zachte capsule-inkapseling |
|---|---|
| Type | Softgel-inkapselingsmachine |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor onderhoud aan machines in het buitenland |
| Capaciteit | 15000-21000 GRAIN/HOUR |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |