| Type | WASDROGER |
|---|---|
| Applicatie | Capsule, paintball |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Capaciteit | 100L-20T |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Sollicitatie | Capsule |
|---|---|
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor onderhoud aan machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | SUS304/316L |
| Productnaam | softgel inkapselend machine |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Sollicitatie | Capsule |
|---|---|
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor onderhoud aan machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | SUS304/316L |
| Productnaam | softgel inkapselend machine |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Applicatie | Capsule |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | SUS304/316L |
| Productnaam | softgel inkapselend machine |
| Controle | PLC-besturing |
| Applicatie | Capsule, voedsel |
|---|---|
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | driefasig380v |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Capaciteit | 100.000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Controle | PLC+touchscreen |
| Elektrisch | Seimens |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
|---|---|
| Gewicht | 1800 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Verpakkingstype | Capsule, Flessen |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 50 kg per stuk |
| MAAT | 1m elk |
| Markt Datum | 2010 |