| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Certificering | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Materiaal | PP/ABS |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | Voedselkwaliteit |
| Maat | 758*608*40 mm |
| Materiaal | Food Grade PP |
|---|---|
| Kleur | Rood, wit en blauw |
| Dimensie | 780*480*55 |
| Type | Verplaatsbaar met trolley |
| Applicatie | Voor het drogen van softgel capsules |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 15-30 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| material | PP |
|---|---|
| certifacate | food |
| color | as requirement |
| trolly | high quality wheel |
| shipment | sea or air |
| Size | 750*550*45 |
|---|---|
| Material | PPE |
| Color | As requrement |
| Warranty | 1 year |
| Certificate | ISO9001 |
| Material | PP |
|---|---|
| Size | 780*500*5 |
| Use | Food |
| Stack | Avaliable |
| Hole | 4mm |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 15-30 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Materiaal | Kunststof van voedingskwaliteit |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Maat | 762*495*55mm |
| Applicatie | capsule, snoep, paintball, enz. |
| Handeling | Stack, hoogtemperatuurlagers |
| Materiaal | Kunststof van voedingskwaliteit |
|---|---|
| Kleur | wit of op aanvraag |
| Maat | 762*495*55mm |
| Applicatie | capsule, snoep, paintball, enz. |
| Handeling | Stack, hoogtemperatuurlagers |