| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Type | Vulapparatuur |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gewicht | 900 kg |
| Spanning | 220V/380V |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 15 Reeks/Reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Certificaten | ISO9001 CE |
| Applicatie | Softgelcapsule maken |
| Functie | comprimeer en vorm de capsule |
| Maat | 1200*980*850 |
| Applicatie | Machine voor het maken van softgelcapsules |
|---|---|
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor service aan machines in het buitenland, videotechnische ondersteuning, i |
| Stroom | 11 kW |
| Functie | inkapseling van softgelcapsules |
| Gebruik | Apotheek |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Applicatie | Capsule en paintball |
|---|---|
| Productnaam | Zachte capsulemachine |
| Spanning | Kan worden aangepast |
| De grootte van de rolmatrijs | 103 mm*180 mm, D150*250 mm |
| Controle | PLC |
| Productmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Product | precisie plastic blaasvormen |
| Schimmel leven | 250000-300000SHOTS |
| Loper | Hot Runner\ Cold Runner |
| Oppervlaktebehandeling | Polijsten |
| Merk | Kun jij |
|---|---|
| Maat | 6-8Roller |
| Trefwoord | Capsulesorteermachine |
| Toepassen | De soort en inspecteert Capsules voor Tekorten of Inconsistentie |
| Nauwkeurigheid | 0,02 mm |