| naam | Capsule het Vullen Machine |
|---|---|
| Capaciteit | 120.000 capsules per uur bij 4 tpm |
| Sterven rol | 150 x 250 mm |
| Stroom | 13.5 |
| Type | softgel-inkapseling |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
|---|---|
| Gewicht | 1800 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Type | Vulmachine |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Gewicht | 1300 kg |
| Verpakkingstype | Capsule |
| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| kenmerk | compact |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Sleutelwoord | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Type | softgel-inkapseling |
|---|---|
| Applicatie | Capsule |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Automatisch cijfer | Automatisch |
| Materiaal | Avaition aluminium legering |
|---|---|
| Sollicitatie | softgel-inkapseling |
| Lengte | 4 inch Softgel Machine |
| Pakket | ster en doos |
| Fabriek | Ja |
| Sollicitatie | Capsule |
|---|---|
| Type | Vulapparatuur |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Kleine automatische micro vis olie paintball softgel inkapselingsmachine |
| Naam | Capsulesorteermachine/materiaal |
|---|---|
| Merk | Kun jij |
| Maat | 6-8Roller |
| Type | Automatisch |
| Materiaal | RVS304/316 |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
|---|---|
| Gewicht | 1800 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | Koper / Aluminium |
|---|---|
| Zitbaar | Pijnbal / Zachte capsule |
| MAAT | Ø150X250 |
| Roteer snelheid | Verstelbaar |
| Vorm | Rond / Olijf / Langwerpig / Speciaal gevormd |