| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Type | Vulmachine |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Spanning | 220V/380V |
| Aangedreven type | Elektrisch |
| Materiaal | Koper / Aluminium |
|---|---|
| Zitbaar | Pijnbal / Zachte capsule |
| MAAT | Ø150X250 |
| Roteer snelheid | Verstelbaar |
| Vorm | Rond / Olijf / Langwerpig / Speciaal gevormd |
| Applicatie | Softgel -inkapseldapparaat |
|---|---|
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Gewicht | 1800 kg |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Automatische rangschikking | automatisch |
| Productmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Loper | Hot Runner\ Cold Runner |
| Holte | 2-72 holte |
| Ontwerpsoftware | CAD,Solidworks |
| Productnaam | Vloeibare siliconenvorm die rubber maakt voor compressie |
| Materiaal | roestvrij staal |
|---|---|
| Applicatie | Het maken van softgelcapsules |
| Gebruik | capsule-vulmachine |
| Type | Automatische verpakkingsmachine |
| MAAT | 2100*980*1200 |
| Productmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Loper | Hot Runner\ Cold Runner |
| Holte | 2-72 holte |
| Ontwerpsoftware | CAD,Solidworks |
| Productnaam | Vloeibare siliconenvorm die rubber maakt voor compressie |
| Sollicitatie | Paintballproductie |
|---|---|
| Type | Paintballproductielijn |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor onderhoud aan machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | 30000/h |
| Materiaal | Kuiper |
|---|---|
| Maat | 4.6.8.10 inch. |
| Hulpmiddel | Inkapseldmachine |
| Onderdelen | Start pomp |
| dikteguage | Geanswilie |
| Applicatie | medisch |
|---|---|
| Type | vulmachine |
| Voorwaarde | nieuw |
| Spanning | 220V/380V |
| Gedreven type | elektrisch |
| Materiaal | Kuiper |
|---|---|
| Maat | 4.6.8.10 inch. |
| Hulpmiddel | Inkapseldmachine |
| Onderdelen | Start pomp |
| dikteguage | Geanswilie |