| Sollicitatie | Farmaceutisch/voedsel/chemicaliën, Softgel |
|---|---|
| Type | Inkapseldmachine |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Materiaal | SUS304/316L |
| Capaciteit | Matrijsrol van 4 inch of matrijsrol van 8 inch |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 60kg/H |
| Overall size | 400*1100 |
| liquid recovery | 90 percent |
| Model | MRM-7 |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 6 inch |
| Capacity | 44000 capsule /H |
| Design | Classic Design |
| Control | PLC+Touch Screen |
| naam | Capsule het Vullen Machine |
|---|---|
| Capaciteit | 120.000 capsules per uur bij 4 tpm |
| Sterven rol | 150 x 250 mm |
| Stroom | 13.5 |
| Type | softgel-inkapseling |
| Matriaal- | Vegetarisch materiaal |
|---|---|
| Gebied | 200-500 m3 |
| Elektrisch | Als vereiste |
| Controle | antomatische |
| Materiaal | SS316 |
| Materiaal | SUS304/316L |
|---|---|
| Productnaam | Vgel softgel -inkapselende machine |
| Spanning | Kan worden aangepast |
| Controle | PLC |
| De grootte van de rolmatrijs | D150*250 mm |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Application | Capsule,softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 100000-120000 capsules/h(8# Oval |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |