| Material | Starch/Gelatin |
|---|---|
| Size | R&D |
| Brand | Kunyou |
| Electric | 220V/380V |
| Usage | oil/Paste |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Material | Starch/Gelatin |
|---|---|
| Size | R&D |
| Brand | Kunyou |
| Electric | 220V/380V |
| Usage | oil/Paste |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 ton/maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 ton/maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Application | Painball production line |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Matrial | SS316 |
|---|---|
| Electric | As requirment |
| Warrantee | 1 year after reach |
| Electricy part | Seimens |
| Capacity | 100,000 capsules |
| Applicatie | Softgel -capsules inkapselen |
|---|---|
| Type | Vulapparatuur, inkapselingsmachine |
| Service na verkoop verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | Meer dan 5 jaar |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Material | Stainless Steel |