| Productmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Schimmelbasis | aanpassen |
| Schimmel leven | 250000-300000SHOTS |
| Loper | 0-5rpm |
| Holte | 2-72 holte |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| style | stable |
| Model | heatable |
| application | softgel capsule |
| function | disperse filling material |
| Materiaal | Vlekkeloos staal |
|---|---|
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Levertijd | 30 DAGEN NA BETALING |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30SETS PER JAAR |
| Application | Paintball Making Machine |
|---|---|
| Scale | Big |
| Main Electrical components | Schneider |
| Output | Painball 32000 per hour |
| Die Roll Speed | 0-5rpm |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Product name | High Platform Rapid Pharmaceutical wet mixing granulator machine |
| Warranty | 12 months |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/time |
| Type | softgel-inkapseling |
|---|---|
| Applicatie | Capsule |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Automatisch cijfer | Automatisch |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Capsule,Liquid |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Product name | Encapsulation Machine |
| Materiaal | Roestvrij staal SS304/316 |
|---|---|
| Capaciteit | Als uw vereiste |
| Kleur | Eén kleur één keer |
| Warantee | 1 jaar |
| gebruik | gelatine of materiaal |