| Sollicitatie | Productie van softgelcapsules |
|---|---|
| Materiaal | RVS304/316 |
| hoofdstad | 100.000 capsules per uur |
| Sterven rol | 10 inch |
| Garantie | 1 jaar |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Size | 6-8Roller |
| Capacity | 150,000-200,000/H |
| Control | Auto |
| Precision | 0.02mm |
| Materiaal | SS304/316 |
|---|---|
| grootte | 6-8Roller |
| Capaciteit | 150,000-200,000/H |
| Controle | auto |
| Precisie | 0.02 mm |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 300, 000 per uur |
| Warantee | 1 jaar |
| Nauwkeurigheid | 0,1 mm |
| Controle | PLC |
| Type | Inkapseldmachine |
|---|---|
| Applicatie | Capsule |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Naam | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Naam | Paintball-sorteermachine van 0,5 kW |
|---|---|
| certification | CE,ISO9001 |
| Model | KSM-6 |
| Merk | Kun jij |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Material | ss316 |
|---|---|
| Standard | GMP |
| Type | Filling Equipment |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Application | Capsule,paintball |