| Material | ss316 |
|---|---|
| Standard | GMP |
| Type | Filling Equipment |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Application | Capsule,paintball |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Standaard | GMP |
| Type | Vulapparatuur |
| Capaciteit | 15000-21000 GRAIN/HOUR |
| Applicatie | Capsule, paintball |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Certificering | ISO CE |
| Vormgevingsmodus | Die casting |
|---|---|
| Productmateriaal | Aluminium |
| Schimmel leven | 250000-300000SHOTS |
| Loper | 0-5rpm |
| Holte | Gebaseerd op de eis van de klant |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 15 kg per stuk |
| MAAT | 3m |
| Markt Datum | 2010 |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 50 kg per stuk |
| MAAT | 1m elk |
| Markt Datum | 2010 |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Gebruik | paintball |
| Capaciteit | 10bag/min |
| Tas | 500 paintball |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | RVS304/316 |
|---|---|
| Capaciteit | 30000 per uur voor paintball |
| Capaciteit2 | 100.000 capsule voor 8oval maat |
| Technion -installatie | Geanswilie |
| Sterven rol | Vervaardiging door ons |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Capacity | 30000 per hour for paintball |
| capacity2 | 100,000 capsule for 8oval size |
| Technion Installation | Avaliable |
| Die Roll | Manufacture by us |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 300, 000 per uur |
| Warantee | 1 jaar |
| Nauwkeurigheid | 0,1 mm |
| Controle | PLC |