| Applicatie | Inkapseldmachine |
|---|---|
| Naam | Injectiewieg |
| Naam2 | Sterven rol |
| Naam3 | Pomp |
| Naam4 | Borstel |
| Materiaal | Kunststof van voedingskwaliteit |
|---|---|
| Kleur | wit |
| MAAT | 762*495*55mm |
| Applicatie | capsule, snoep, paintball, enz. |
| Fuctie | Stack, hoogtemperatuurlagers |
| Materiaal | Kunststof van voedingskwaliteit |
|---|---|
| Kleur | wit |
| MAAT | 762*495*55mm |
| Applicatie | capsule, snoep, paintball, enz. |
| Fuctie | Stack, hoogtemperatuurlagers |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Vulmateriaal | paintball |
| Capaciteit | 10bag/min |
| Tas | 500 paintball |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | inkapselen |
|---|---|
| Type | Vulapparatuur |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Kleine automatische micro vis olie paintball softgel inkapselingsmachine |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Application | Capsule |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Applicatie | Capsule |
|---|---|
| Type | Vulapparatuur, inkapselingsmachine |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| naam | Softgel-inkapselingsmachine |
| Materiaal | SUS304/316L |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Materiaal | Kunststof van voedingskwaliteit |
|---|---|
| Kleur | wit |
| MAAT | 762*495*55mm |
| Applicatie | capsule, snoep, paintball, enz. |
| Fuctie | Stack, hoogtemperatuurlagers |