| Vormgevingsmodus | Kunststof spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal | Koper, aluminium, meerdere materialen |
| Holte | Multi |
| Ontwerpsoftware | PROE, UG, CAD, SOLIDWORKS |
| Productnaam | Vloeibare siliconenvorm die rubber maakt voor compressie |
| Vormgevingsmodus | Kunststof spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal | Koper, aluminium, meerdere materialen |
| Holte | Multi |
| Ontwerpsoftware | PROE, UG, CAD, SOLIDWORKS |
| Productnaam | Vloeibare siliconenvorm die rubber maakt voor compressie |
| Vormgevingsmodus | Die casting |
|---|---|
| Schimmelbasis | onderkant injecteren |
| Loper | 0-5rpm |
| Holte | 2-72 holte |
| Ontwerpsoftware | Solidworks |
| Shaping mode | Plastic Injection Mould |
|---|---|
| Product material | Copper,Aluminium,Multiple materials |
| Cavity | multi |
| Design software | PROE,UG,CAD,Solidworks |
| Product name | liquid silicone mold making rubber for compression |
| Vormgevingsmodus | Kunststof spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal | Koper, aluminium, meerdere materialen |
| Holte | Multi |
| Ontwerpsoftware | PROE, UG, CAD, SOLIDWORKS |
| Productnaam | Vloeibare siliconenvorm die rubber maakt voor compressie |
| Vormgevingsmodus | Kunststof spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal | Koper, aluminium, meerdere materialen |
| Holte | Multi |
| Ontwerpsoftware | PROE, UG, CAD, SOLIDWORKS |
| Productnaam | Vloeibare siliconenvorm die rubber maakt voor compressie |
| Vormgevingsmodus | Die casting |
|---|---|
| Schimmelbasis | onderkant injecteren |
| Loper | 0-5rpm |
| Holte | 2-72 holte |
| Ontwerpsoftware | Solidworks |
| Materiaal | SS304/SS316 |
|---|---|
| Functie | grootte-vorm sorteren |
| Capaciteit | 300000 per uur |
| Grootte van de rol | Verstelbaar |
| Capsule-formaat | 0-2 cm |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 15 Reeks/Reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |