| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Sollicitatie | Capsule |
|---|---|
| Type | Inkapseldmachine |
| naam | zachte gelcapsulemachine |
| Garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | Matrijsrol van 4 inch of matrijsrol van 8 inch |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Matriaal- | Vegetarisch materiaal |
|---|---|
| Gebied | 200-500 m3 |
| Elektrisch | Als vereiste |
| Controle | antomatische |
| Materiaal | SS316 |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Sollicitatie | Capsule |
|---|---|
| Type | Inkapseldmachine |
| naam | zachte gelcapsulemachine |
| Garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | Matrijsrol van 4 inch of matrijsrol van 8 inch |
| Materiaal | PP/ABS |
|---|---|
| Veilig | voedselkwaliteit |
| Maat | 758*608*40 mm |
| naam | PP ABS plat bodem PPE CE 5 cm plastic droogbakken voor capsuledroog |
| Hoogte | 6 mm |