| Materiaal | PP/ABS |
|---|---|
| Veilig | voedselkwaliteit |
| Maat | 758*608*40 mm |
| naam | PP ABS plat bodem PPE CE 5 cm plastic droogbakken voor capsuledroog |
| Hoogte | 6 mm |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Product name | softgel encapsulating machine |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Capacity | more than 20000/hour |
| Total power | 1.5-18.5kw |
| Applicatie | Vloeistof |
|---|---|
| Type | softgel-inkapseling |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| naam | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Application | Painball production line |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Sollicitatie | Capsule |
|---|---|
| Type | Inkapseldmachine |
| naam | zachte gelcapsulemachine |
| Garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | Matrijsrol van 4 inch of matrijsrol van 8 inch |
| Application | Painball production line |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Type | Inkapseldmachine |
|---|---|
| Applicatie | Capsule |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Spanning | driefasig 380v, AC220V 50HZ |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Toepassing | softgel vervaardigend |
|---|---|
| Type | softgel inkapseling |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Dimensie | 1208*2450mm |
| Toepassing | softgel vervaardigend |
|---|---|
| Type | softgel inkapseling |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Dimensie | 1208*2450mm |