| Voorwaarde | NIEUW |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | 220V/380V |
| Producttype | vloeistof, gelatine |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| application | soft gelatin encapsulation making |
|---|---|
| Material | stainless steel and alumium |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Levertijd | 6 weken |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Materiaal | Kunststof van voedingskwaliteit |
|---|---|
| MAAT | 780*495*55mm |
| Stapelbaar | Ja |
| Gat | 4 mm |
| Kleur | kleurrijk |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | gelatine |
|---|---|
| Technologie | Kun You Pharmatech |
| Applicatie | Om voedsel en capsules te maken |
| Gebruik | Voedingsmiddelen |
| Vochtgehalte van de capsule die het maakte | 10%-15% |
| Type | Vulapparatuur |
|---|---|
| Applicatie | Capsule |
| Naam | zachte gelcapsulemachine |
| Materiaal | SUS304/SUS316 |
| Controle | PLC |
| Materiaal | SUS304/316L |
|---|---|
| Productnaam | Vgel softgel -inkapselende machine |
| Spanning | Kan worden aangepast |
| Controle | PLC |
| De grootte van de rolmatrijs | D150*250 mm |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Dienst | Technion beschikbaar |
| De grootte van de rollen | 80*100 mm |
| Capaciteit | 22800 capsule/h |
| certificaat | CE |