| Appearance | Granular,Powder |
|---|---|
| Color | white to yellow |
| Purity | 99.5% |
| Smell | Odorless |
| Name | gelatin free for soft capsules |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Applicatie | Machine voor het maken van softgels |
|---|---|
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Applicatie | Softgel -inkapseldapparaat |
|---|---|
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Applicatie | Machine voor het maken van softgelcapsules |
|---|---|
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor service aan machines in het buitenland, videotechnische ondersteuning, i |
| Stroom | 11 kW |
| Functie | inkapseling van softgelcapsules |
| Gebruik | Apotheek |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | Farmaceutische / moeilijk te oxideren machine |
|---|---|
| De grootte van de rollen | Matrijsrol Ф103 mm * 152 mm |
| Dimensie | 880X640X1900mm |
| Controlemodus | PLC+touchscreen |
| Outputtarief | 8#OV 43470 stuks/uur |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Voorwaarde | NIEUW |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Vermogen (w) | Aangepast |
| Afmeting (L*W*H) | Custom gemaakt |
| Mixertype | Agitator |