| Mterial | SS316 |
|---|---|
| Certience | CE |
| Service | Technion Avaliable |
| Accordance | GMP |
| From | China Mainland Beijing |
| Materiaal | Kunststof van voedingskwaliteit |
|---|---|
| Kleur | Rood, wit en blauw |
| Dimensie | 780*480*55 |
| Type | Verplaatsbaar met trolley |
| Applicatie | Droge capsules en farmaceutische geneeskunde |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Dienst | Technion beschikbaar |
| Capaciteit | 10000 per uur |
| Garantie | Al leven |
| Formule | Aviliable |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Certificate | CE |
| Accordance | GMP |
| Cntrol | PLC+Touch Screen |
| Status | New |
| Applicatie | softgel vervaardigend |
|---|---|
| Type | softgel-inkapseling |
| Service na verkoop verleend | Veldonderhoud en reparatieservice |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Controle | PLC |
| Materiaal | Food Grade PP |
|---|---|
| Kleur | Rood, wit en blauw |
| Dimensie | 780*480*55 |
| Type | Verplaatsbaar met trolley |
| Applicatie | Voor het drogen van softgel capsules |
| Voeding | 380V/220v |
|---|---|
| Stroomverbruik | 1,5 kW |
| Gietvorm | geen schimmel |
| Dienst | Technion beschikbaar |
| certificaat | ISO9001 |
| Materiaal | PBM |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | voedselkwaliteit |
| MAAT | 75*55*5cm |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Applicatie | Productie van softgelcapsules |
|---|---|
| Materiaal | RVS304/316 |
| hoofdstad | 100.000 capsules per uur |
| Sterven rol | 10 inch |
| Garantie | 1 jaar |