| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal | fles |
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Garantie | 1 jaar |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
|---|---|
| Gewicht | 1800 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Vulmateriaal | Capsule, tablet. |
| Garantie | 1 jaar |
| Merk | Kun jij |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Materiaal | Niet Dierlijk gel |
|---|---|
| Oorsprong | China, Beijing. |
| Machinemateriaal | SS316 |
| Capaciteit | R&D-80000per uur |
| Gebruik | capsule zoals canabisolie |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Materiaal | PP/ABS |
|---|---|
| Veilig | voedselkwaliteit |
| Maat | 758*608*40 mm |
| naam | PP ABS plat bodem PPE CE 5 cm plastic droogbakken voor capsuledroog |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| name | 7 Inch Electric Encapsulator Machine For Pharmaceutical Enterprises |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |