| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Type | Inkapseldmachine |
|---|---|
| Applicatie | Capsule |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 12 maanden |
| Spanning | driefasig 380v, AC220V 50HZ |
| Materiaal | Kunststof van voedingskwaliteit |
|---|---|
| MAAT | 780*495*55mm |
| Stapelbaar | Ja |
| Gat | 4 mm |
| Kleur | kleurrijk |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 10 inch |
| Capacity | 100,000 /h |
| electric | famous |
| Brand | Kunyou |
| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Naam | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Naam van het product | De Machineiso9001 van de certificatie inkapselings Zachte Gelatine Volledige Automatisch |
| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Sleutelwoord | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| kenmerk | Volledig automatisch |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Sleutelwoord | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| snelheid | 5rpm |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Sleutelwoord | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |