| Application | Softgel capsule production |
|---|---|
| Material | SS304/316 |
| capscity | 100,000capsules per hour |
| Die roll | 10 inch |
| Warantty | 1 year |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Applicatie | Inkapseling |
| certificaat | CE |
| Warantee | 1 jaar |
| Capaciteit | 100.000 capsules |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Type | Vulmachine |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Spanning | 220V/380V |
| Aangedreven type | Elektrisch |
| Applicatie | Productie van softgelcapsules |
|---|---|
| Materiaal | RVS304/316 |
| hoofdstad | 100.000 capsules per uur |
| Sterven rol | 10 inch |
| Garantie | 1 jaar |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Product name | High Platform Rapid Pharmaceutical wet mixing granulator machine |
| Warranty | 12 months |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/time |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Application | encapsulation Machine |
| Certificate | CE |
| Drive | Phnumatric |
| Die Roll size | Various |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Applicatie | Inkapseldmachine |
| certificaat | CE |
| Drijfveer | Fnumatrisch |
| De grootte van de rollen | Verscheidene |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Application | encapsulation Machine |
| Certificate | CE |
| Drive | Phnumatric |
| Die Roll size | Various |
| Materiaal | RVS304/316 |
|---|---|
| Maat | 3-8mms |
| Capaciteit | 8ballen per seconde |
| Naam | 3 mm ballen per seconde 2-8 mm maat naadloze zachte gelatine capsulemachine |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Type | Vulmachine |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gedreven soort | Elektrisch |
| Automatisch cijfer | Automatisch |