| Application | Capsule,Liquid,softgel |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas,Overseas third-party support available |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Certificering | ISO CE |
| Application | Softgel capsule production |
|---|---|
| Material | SS304/316 |
| capscity | 100,000capsules per hour |
| Die roll | 10 inch |
| Warantty | 1 year |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Applicatie | Inkapseling |
| certificaat | CE |
| Warantee | 1 jaar |
| Capaciteit | 100.000 capsules |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Type | Vulmachine |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Spanning | 220V/380V |
| Aangedreven type | Elektrisch |
| Applicatie | Productie van softgelcapsules |
|---|---|
| Materiaal | RVS304/316 |
| hoofdstad | 100.000 capsules per uur |
| Sterven rol | 10 inch |
| Garantie | 1 jaar |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
|---|---|
| Productnaam | Hoge platform snelle farmaceutische natte menggranulatormachine |
| Garantie | 12 maanden |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| productiecapaciteit | 15kg/tijd |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Sollicitatie | Inkapseldmachine |
| Certificaat | CE |
| Drijfveer | Fnumatrisch |
| De grootte van de rollen | Verscheidene |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Applicatie | Inkapseldmachine |
| certificaat | CE |
| Drijfveer | Fnumatrisch |
| De grootte van de rollen | Verscheidene |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Sollicitatie | Inkapseldmachine |
| Certificaat | CE |
| Drijfveer | Fnumatrisch |
| De grootte van de rollen | Verscheidene |
| Materiaal | RVS304/316 |
|---|---|
| Maat | 3-8mms |
| Capaciteit | 8ballen per seconde |
| Naam | 3 mm ballen per seconde 2-8 mm maat naadloze zachte gelatine capsulemachine |
| Verpakking Details | Houten kooien |