| Type | Vulapparatuur |
|---|---|
| Sollicitatie | Capsule, vloeistof |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Capaciteit | 15000-21000 GRAIN/HOUR |
| Productnaam | Inkapseldmachine |
| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| snelheid | 5rpm |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Sleutelwoord | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Sollicitatie | Farmaceutisch/voedsel/chemicaliën, Softgel |
|---|---|
| Type | Inkapseldmachine |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Materiaal | SUS304/316L |
| Capaciteit | Matrijsrol van 4 inch of matrijsrol van 8 inch |
| Applicatie | Capsule, medisch |
|---|---|
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Spanning | driefasig380v |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Voorwaarde | nieuw |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Sollicitatie | Capsule |
|---|---|
| Type | Inkapseldmachine |
| naam | zachte gelcapsulemachine |
| Garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | Matrijsrol van 4 inch of matrijsrol van 8 inch |
| Materiaal | Avaition aluminium legering |
|---|---|
| Sollicitatie | softgel-inkapseling |
| Lengte | 4 inch Softgel Machine |
| Pakket | ster en doos |
| Fabriek | Ja |
| Type | Inkapseldmachine |
|---|---|
| Applicatie | Capsule |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 12 maanden |
| Spanning | driefasig 380v, AC220V 50HZ |
| Type | Inkapseldmachine |
|---|---|
| Applicatie | Capsule |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 12 maanden |
| Spanning | driefasig 380v, AC220V 50HZ |