| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Vulmateriaal | Capsule, tablet. |
| Garantie | 1 jaar |
| Merk | Kun jij |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakkingsmateriaal | Hout |
| Service na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Capsule |
|---|---|
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor onderhoud aan machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | SUS304/316L |
| Productnaam | softgel inkapselend machine |
| Materiaal | Farmaceutische / moeilijk te oxideren machine |
|---|---|
| De grootte van de rollen | Matrijsrol Ф103 mm * 152 mm |
| Dimensie | 880X640X1900mm |
| Controlemodus | PLC+touchscreen |
| Outputtarief | 8#OV 43470 stuks/uur |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 300, 000 per uur |
| Warantee | 1 jaar |
| Nauwkeurigheid | 0,1 mm |
| Controle | PLC |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Sollicitatie | Het maken van softgelcapsules |
| Gebruik | Capsule het Vullen Machine |
| Type | Automatische verpakkingsmachine |
| Maat | 2100*980*1200 |
| Sollicitatie | Paintballproductie |
|---|---|
| Type | Paintballproductielijn |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor onderhoud aan machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | 400T |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Certificaten | ISO9001 CE |
| Applicatie | Softgelcapsule maken |
| Functie | comprimeer en vorm de capsule |
| Maat | 1200*980*850 |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Capaciteit | 32000 bij 2 tpm |
| elektrisch | Schineider |
| Garantie | 1 jaar |
| Applicatie | Paintballproductie |
| Sollicitatie | Paintballproductie |
|---|---|
| Type | Vulapparatuur |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor onderhoud aan machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Kleine automatische micro vis olie paintball softgel inkapselingsmachine |