| Materiaal | roestvrij staal |
|---|---|
| Applicatie | Softgel capsule |
| Elektriciteit | 220/380/415V |
| Stroom | 7,5-20 kW |
| Capaciteit | 60 tot en met 1500 l |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 ton/maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | Aangepast 220V/380V, |
| Service na verkoop verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Vermogen (w) | Aangepast |
| Afmeting (L*W*H) | Custom gemaakt |
|---|---|
| Producttype | Vloeistof |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Gebruik | Chemisch |
| Mixertype | Agitator |
| Voorwaarde | NIEUW |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Vermogen (w) | Aangepast |
| Afmeting (L*W*H) | Custom gemaakt |
| Mixertype | Agitator |