| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Type | Vulmachine |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Gewicht | 1300 kg |
| Verpakkingstype | Capsule |
| Materiaal | Koper |
|---|---|
| Maat | 4.6.8.10 inch. |
| Hulpmiddel | Inkapseldmachine |
| Onderdelen | Level besturingssensor |
| dikke gaage | Geanswilie |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Warantee | 1 jaar |
| Capaciteit | 22800 capsules per uur |
| Sollicitatie | paintball of capsule |
| Capaciteit | 7200 paintballs |
| Applicatie | Paintballproductie |
|---|---|
| Type | Vulapparatuur |
| Garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | Aangepast |
| Productnaam | softgel inkapselend machine |
| Sollicitatie | Paintballproductie |
|---|---|
| Type | Paintballproductielijn |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Materiaal | SUS304/316L |
| Productnaam | Kleine automatische micro vis olie paintball softgel inkapselingsmachine |
| Materiaal | Hala Veg |
|---|---|
| Applicatie | Inkapseling |
| Kleur | Wit |
| Vorm | podwer |
| Smaak | Geen geur |
| Sollicitatie | Paintballproductie |
|---|---|
| Type | Vulapparatuur |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor onderhoud aan machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | SUS304/316L |
| Materiaal | PP/ABS |
|---|---|
| Veilig | voedselkwaliteit |
| Maat | 758*608*40 mm |
| naam | PP ABS plat bodem PPE CE 5 cm plastic droogbakken voor capsuledroog |
| Hoogte | 6 mm |
| Materiaal | Ss |
|---|---|
| Merk | Kun jij |
| Dienst | Teachnion Beoordeelbaar |
| Warantee | 1 jaar |
| Die tol | 4.6.10 inches |
| Materiaal | Ss |
|---|---|
| Merk | Kun jij |
| Dienst | Teachnion Beoordeelbaar |
| Warantee | 1 jaar |
| Die tol | 4.6.10 inches |